Наши новости

Arbosummit2021

Наша команда принимала активное участие в работе, также на саммите была продемонстрирована техника спас работ на деревьях, при участии Гриценко А.И.
Фотоотчеты с арбосаммита можно увидеть по ссылкам ниже
день 1
день 2 ч1
день 2 ч2
день 3
Ниже представлен пост-отчет организатора этого саммита Александры Сладковой

"Ці три дні я була настільки щаслива, що не зробила жодного фото. Тому всі фото з нашого чатіку #Arbosammit2021

Ботанічний сад Національного лісотехнічного університету України це казкові місця, де можна відпочити за роботою, спілкуванням та обміном досвіду. І жодні зуми не замінять зустріч, хай навіть з чіткими обмеженнями і в скороченому варіанті. Яке щастя зустріти в такий короткий період стільки фантастичних людей і дерев!

Мій доробок в прекрасних різних співпрацях — це формування старих глоду кошенільного, кулястої білої тополі, буку повислого, молоденьких трьох дерев назву яких я чула вперше і мені вилетіло з голови (може хто таки нагадає), дві катальпи, молоденькі тополя біла, в‘яз, карагана і його велич — платан.

Знайте, що якщо говорити про команди, то немає рівних арбористам Харкова ArbExpert - высотные работы. Такої якості, чіткості, швидкості і командної динаміки я не могла уявити.

За два роки майстерність збільшилася неймовірно. Якщо два роки тому більшість займалася лише зрізкою та топінгом, то тепер це люди які роблять правильні зрізи, шукають баланс крони і будуть лазити в незручних положеннях в кроні доти, доки не приведуть дерево до ідеального стану.

Особлива подяка співорганізаторам: Valentine Skubak, BOris Martin, Андрій Сон та титанічній праці Nadiya KlevetsKa. Практично всі плани руйнувалися по ходу, але вийшло все якнайкраще."

Made on
Tilda